FOTO/Djali u përfshi në atentatin e Shkodrës, babai thirrje publike: Dorëzohu, baba jot të pret një orë e më parë

Policia vijon të jetë në kërkim të 19 vjeçarit I akuzuar për atentatin ndaj makinës së shefit të policisë bashkiake të Malësisë së Madhe Mentor Hasanaj.

Nga të shtënat mbeti I plagosur 39 vjeçari ndërsa I ati  Xhelal Hasanaj, 70 vjeç, ndodhet në gjëndje kome në spitalin e Shkodrës. Ilirjan Hasanaj është djali i Arben Hasanajt, ish-polici i Kufirit i cili prej tre vitesh është larguar nga vendi.

Në një postim në facebook Arbeni I bën thirrje publike djalit të dorëzohet.

“Drejtuar djalit tem  Ilirianit te  dorezohesh nje ore e me pare ne Drejtorin, komisariatin, apo piken me te afert te policise se shtetit.   I lutem  çdo njeriu qe din apo ka dieni  te me njoftoje. Baba i jot te pret nje ore e me pare  kam ardh jam ne Shqiperi. Baba te ka shpirt.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje