EMRAT/ Të dënuar për “shitje të narkotikëve”, OFL i dërgon formularin dy shkodranëve

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dënuarve për prodhim dhe shitje narkotikësh në Shkodër.

Ata janë: Silvan Papaj dhe Sabah Rekaj.

Të dy këta persona duhet tu përgjigjen me shkrim brenda 48 orëve të gjithë pyetjeve të OFL për pasurinë e tyre.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje