FOTO/Makinë e djegur afër Shkodrës, dyshohet të jetë përdorur në vepra kriminale

Një autoveturë është gjetur e djegur mesditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës.

Dyshohet se mjeti është përdorur në vepra kriminale.

Policia e Shkodrës ka nisur sakaq hetimet për rastin.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje