Efektivi i policisë në Shkodër rëndë me Covid-19, niset drejt Turqisë

Efektivi i policisë kufitare në Shkodër, njëkohësisht edhe shofer i drejtorit të Policisë së Shkodrës Hydajet Nehani i infektuar prej disa ditësh me Covid-19 është nisur drejt Turqisë për kurim.

Ai po trajtohej në një prej dy spitaleve Covid kur gjendja e tij është përkeqësuar, duke bërë që të afërmit e tij të mbledhin të ardhura për ta dërguar në Stamboll.

Miqtë e tij kanë ndarë foton në rrjetet sociale duke i uruar shërim të shpejtë. “Nesër në një mision shumë të vështirë. Jemi të gjithë me ty, Jani Nehani ose siç të njohim të gjithë Hyda jonë. Forca. Bashkë do ja dalim”, shkruajnë ata.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje