Tag: efektivi

Efektivi i policisë në Shkodër rëndë me Covid-19, niset drejt Turqisë

Efektivi i policisë kufitare në Shkodër, njëkohësisht edhe shofer i drejtorit të Policisë së Shkodrës Hydajet Nehani i infektuar prej disa ditësh me Covid-19...

Humb jetën efektivi i policisë, para dy javësh COVID-19 i mori...

lir Nerguti, efektiv në Drejtorinë e Policisë Tiranë, i infektuar me COVID-19 ka humbur jetën mbrëmjen e sotme. Mësohet se Nerguti ishte shtruar prej ditësh...

Koronavirusi në Fier, infektohet 28-vjeçari pjesë e forcave RENEA

Dy raste të reja pozitive me koronovirus janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Fierit. Rasti i parë është një mashkull 28-vjeç, efektiv i...

Në kërkim shoku i Orges Bilbilit, ishte me të kur e...

Detaje të reja nga plagosja e të shumëkërkuarit Orges Bilbili mesditën e 10 prillit. 30 vjeçari nga Lushnja kishte marrë një banesë me qera...

Plagosja e efektivit në protestë, policia fillon hetimet: Po analizojmë pamjet...

Protesta në qytetin e Fierit u përcoll me përplasje të dhunshme mes policise dhe qytetarëve të cilët kërkonin largimin e forcave policore për të...

Vrasja e ish-policit në Tiranë, sigurohen dy dëshmitë me interes për...

Policia ka mundur të identifikojë automjetin nga ku u qëllua plot 14 herë një ditë më parë me kallashnikov, mbi trupin e ish-policit Arben...