Tag: shkoder

EMRI/ Plagosja në Shkodër, shpallet në kërkim autori i dyshuar

Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes së mbrëmjes së të martës, ku mbetën të plagosur dy shtetasit Erison...

Videoja e bujshme në internet/Rrahu dashnoren e të fejuarit, arrestohet 30...

Policia e Shkodrës arrestoi mbrëmjen e djeshme një 30 vjeçare, e cila ishte xhiruar duke keqtrajtuar një tjetër vajzë pasi mësoi se e reja...

Zjarr i madh pranë një xhamie në Shkodër

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një banesë në lagjen Dergut te Shkodres, pranë xhamise. Sipas të dhënave të para dëmet janë të shumta...

DESHMIA E PLOTE/Zbërthehet i riu që vrau shokun: Ja çfarë ndodhi...

Zbardhet dëshmia e plotë e Stjuart Smakaj, 23-vjeçarit që vrau me armë zjarri gabimisht shokun e tij Gledis Krajës. Gazetari Elton Qyno ka publikuar sot...

Stjuart pranon vrasjen e shokut të ngushtë në Shkodër: Qëllova makinën,...

Zbardhet dëshmia e Stjuart Smakaj, që vrau aksidentalisht shokun e tij të ngushtë, Gledis Kraja mbrëmjen e 17 gushtit në Shkoder. Ai ka pranuar krimin...

EMRI/Një nga më të kërkuarit në Shqipëri, kapet në Han të...

Kapet në PKK Hani i Hotit dhe vihet në pranga një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar , i dënuar me burgim të përjetshëm...

Merr fund arratia, bie në pranga autori i vrasjes së 23-vjeçarit...

Arrestohet Stjuart Smakaj, autori i dyshuar i vrasjes së 23-vjeçarit, Gledis Kraja në Shkodër. Mësohet se arrestimi i tij është bërë nga policia e...

Detaje të reja nga vrasja që tronditi Shkodrën, ish-futbollisti u vra...

Zbardhen detaje te reja te ngjarjes se rende te ndodhur ne Shkoder mbremjen e kaluar, ku mbeti i vdekur nje 23-vjeçar i cili u...

DETAJE/Njëri nga vëllezërit që vranë shokun e tyre, i përfshirë në...

Sebastian Smakaj është zyrtarisht autori kryesor i ngjarjes së mbrëmshme në Shkodër, ndërsa është shpallur në kërkim së bashku me të vëllain, Stjuart Smakaj,...

EMRI/Atentati ndaj ish-futbollistit në Shkodër, identifikohet autori dhe shpallet në kërkim

Është identifikuar autori i vrasjes së Gledis Krajës mbrëmjen e 17 gushtit 2020 në Shkodër. Policia ka shpallur në kërkim shtetasin me iniciale S.S. Bëhet...