Tag: nusja

VIDEO+18/Dhëndri hakmerret ndaj nuses ditën e dasmës, i publikon pamjet e...

Pamjet e një dhëndri duke publikuar një video të nuses së tij teksa e tradhëtonte me kunatin e saj, janë bërë virale në Kinë. Dhëndri...

Olsi tregoi versionin se u helmuan nga mangalli, reagojnë prindërit e...

Edhe pse Olsiani, u përmend dhe rrëfeu ngjarjen e rëndë ne të cilën humbi jetën bashkëshortja e tij, Rezarta, prindërit e kësajte fundit nuk...

LAJM I FUNDIT/32 vite burg për nusen që helmoi vjehrrën

Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me 32 vite burg Marjana Cmeta për helmimin e vjehrrës së saj.Prokuroria e Krimeve të Rënda më 4 tetor kërkoi...

Prokuroria kërkoi 35 vite burg, shtyhet vendimi për nusen që helmoi...

Shtyhet vendimi për Marjana Cmetën. Shkak është bërë mungesa e Prokurorit Besnik Muçi, pasi ky i fundit u emërua nga Presidenti si anëtar i...

DETAJE/Motrat sherr me nusen e vëllait në Dibër, njëra e rreh,...

Dy motra janë përfshirë në një sherr me nusen e vëllait të tyre në Dibër. Për motive të dobëta, sic thotë policia, njëra e...

Nusja helmoi vjehrrën, Prokuroria kërkon 35 vite burg për Marjana Cmetën

Prokuroria ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Çmetën, nusen e cila akuzohet se vrau vjehrrën e saj, Lirie Lami në Kamëz, ngjarje e...

Rrahën nusen, vjehrra vjen me version të ri: Ajo vajzë të...

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj...

FOTO/Pamje që të përlotin, nusja me vello në varrin e të...

Këto janë pamjet e trishtueshme qw po qarkullojnw nw rrjet, të një nuse e cila e veshur me të bardha qëndron para varrit të...

Nxehet dhe rreh nusen e djalit, arrestohet vjehrra në Korçë

Dhuna në familje është prezente në shoqëri.Një tjetër rast dhune në familje vjen nga Korça, aty ku raportohet se një vjehrre ka rrahur nusen. 48-vjeçarja...

“Ik moj qene!”/ Vjehrri përzë nga shtepia nusen, por edhe nëna...

Laureta është një nënë e re nga Pogradeci, e cila ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Armandon. Martesa e tyre nuk ka funksionuar kurrë...