Olsi tregoi versionin se u helmuan nga mangalli, reagojnë prindërit e nuses: Nuk e besojmë këtë histori, gati kallëzimi

0Shares
0

Edhe pse Olsiani, u përmend dhe rrëfeu ngjarjen e rëndë ne të cilën humbi jetën bashkëshortja e tij, Rezarta, prindërit e kësajte fundit nuk e besojnë variantin e të riut.

Ata duan te dine pse vdiq vajza e tyre vetem 5 dite pasi e percollen nuse ne shtepine e burrit, Olsi Hajdarit, i cili tashme ka dale nga spitali, ku shkoi ne gjendje te rende dhe me shenja te qarta helmimi.

“Nuk besojme fare ne ngjarje aksidentale, shteti duhet te hetoje ngjarjen dhe te na jape pergjigje pse vdiq vajza jone”, – thone ata, duke shprehur hapur mosbesim ne variantin qe dha dhendrri Olsi, qe kishin vene mangall ne dhome per t’u ngrohur e me pas nuk kuptoi me asgje se cfare ndodhi.

“Nuk e besojme fare kete variant, ne do te bejme kallezim ne prokurori”- kane thene prinderit e te ndjeres.

Pas dy ditësh në koma, Olsi vetëm dy dite me pare ka mundur të ndërgjegjësohet duke dhene nje variant te cilin e rrëfeu para medias.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje