Tag: helmimi

Dalin pamjet e rënda/Kritiku i Putinit ulëret në avion nga dhimbjet,...

Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, tha zëdhënësi i tij të...

Helmimi i 100 nxënësve në Fier, denoncimi: Edhe SHISH presion prindërve...

Situata me nxenesit ne Fier, tregoi hapur kujdesin dhe paaftesine e strukturave drejtuese te gjimnazit per te normalizuar dhe hetuar mbi helmimin qysh heren...

Skandali thellohet në gjimnazin e Fierit, drejtoresha: Vajza që u dërgua...

Një nxënëse e gjimnazit Janaq Kilica përfundoi në spital mëngjesin e sotëm pasi u ndje keq në ambientet e shkollës ku dje u hodh...

Baçi publikon videon: Ambulanca merr sërish nxënës me urgjencë nga shkolla...

Ish-deputeti Luan Baçi ka publikuar serish pamjet nga qyteti i Fierit, ku vijojne ende problemet ne gjimnazin ku dje u helmuan 59 nxënës. Sipas tij,...

LAJM I FUNDIT/Helmimi i nxënësve në Fier, policia procedon 2 nxënës...

Pas helmimit të 58 nxënësve, policia ka proceduar penalisht 2 nxënës të shkollës së mesme “Janaq Kilica” në Fier. Ata  dyshohen se kanë përdorur...

Ministrja Shahini merr masat pasi janë helmuar 42 nxënësit: Ngjarja po...

Ministria e Arsimit Besa Shahini udhëtoi drejt qytetit të Fierit për të parë nga afër gjëndjen e nxënësve të helmuar në shkollën “Janaq Kilica”...

Helmimi i nxënësve në Fier, policia ngre dyshimet e para

Policia ka dale me njoftimin zyrtar sa i perket ngjarjes se perseritur ne gjimnazin ne Fier, duke bere pergjegjes nxenesit. Policia eshte kontradiktore ne deklaraten...

LAJM I FUNDIT/Përsëritet ngjarja e rëndë në gjimnazin e Fierit, nxënësit...

Një javë pasi 6 nxënës u helmuan në Shkollën e Mesme ‘Janaq Kilica’, një tjetër ngjarje është regjistruar në këtë institucion. Mesohet se 7 nxënës...

“Prokuroria të nisë hetimet për helmimin në Fier”, PD akuzon...

Helmimi i nxënësve në shkollën Janaq Kilica vijon te jete nje ngjarje per te cilen kreu i degës së PD në Fier, Luan Baçi...

Ish-deputeti publikon videon: Si po tentojnë të fshehin ngjarjen e helmimit...

Ish-deputeti Luan Baçi denoncon fort fshehjen e ngjarjes së ndodhur në Fier, ku u helmuan disa nxenes te nje shkolle. Sipas tij, nxenesit jane ne...