Tag: prinderit

FOTO/”Pse nuk vepron Prokuroria”, Vokshi: Zyrat Vendore të Arsimit, vatra të...

Duke publikuar disa pamje alarmante, ish-deputetja Albana Vokshi kerkon nderhyrjen e Prokurorise per te denuar personat qe lejojne grumbullimet. Behet fjale per prinderit e femijeve...

Bebe Rexha tregon hapur momentet e vështira: Prindërit e mi u...

Kengetarja me origjine shqiptare, Bebe Rexha njihet per natyren e saj te drejtperdrejte dhe per sinqeritetin. Ne nje interviste te fundit, mediat e huaja, shkruajne...

Mrekullia në familjen Mihali, bëhen me vajzë 3 vite pas vdekjes...

Historia e te riut Marvi Mihali, sigurisht qe nuk harrohet lehte, sidomos me karvanin e veshtiresive qe prinderit e tij kane hequr per te...

Olsi tregoi versionin se u helmuan nga mangalli, reagojnë prindërit e...

Edhe pse Olsiani, u përmend dhe rrëfeu ngjarjen e rëndë ne të cilën humbi jetën bashkëshortja e tij, Rezarta, prindërit e kësajte fundit nuk...

VIDEO/Gëzim në familjen e Rita Orës, arsyeja fitorja e Vetëvendosjes në...

Ka patur reagime të shumta për fitoren e Albin Kurtit, pas zgjedhjeve te parakohshme, te cilat janë parë si shpresë për ndryshimin e pritur...

E papritur për familjen shqiptare në Itali, e gjejnë djalin të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku protagonist janë një familje shqiptare. Sipas mediave italiane, dy prindër nga  Shqipëria kanë gjetur të...

Dhunonin prindërit e tyre, pranga 2 të rinjve në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur...

U dogj çifti, policia jep detajet: Zjarri në banesë erdhi nga...

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me tragjedinë e ndodhur në Pukë mbrëmjen e djeshme. 2 prindërit  e një familje humbën jetën si pasojë e...

FOTO/Berisha reagon për videon e prindërve të vajzës: Rama foli duke...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për ngjarjen e rëndë në Kavajë, ndërsa këtë herë është ndalur tek videoja e postuar sot nga Rama,...

Rama dhe Spiropali zbuluan fytyrat e prindërve të 13-vjeçares, PD: Turp,...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme bëri publike identitetin e prindërve të 13-vjeçares së përdhunuar në Kavajë.  Kryeministri kishte shpërndarë videon ku tregoheshin pamjet...