VIDEO/Gëzim në familjen e Rita Orës, arsyeja fitorja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e parakohshme

Ndaje

Ka patur reagime të shumta për fitoren e Albin Kurtit, pas zgjedhjeve te parakohshme, te cilat janë parë si shpresë për ndryshimin e pritur në Kosovë.

Lidhur me rezultatin premtues, ka gëzime dhe për personazhet e njohur që jetojnë jashtë Kosovë.

VV-ja ka përkrahje edhe nga një familje shumë e dashur shqiptare. Janë prindërit e këngëtares Rita Ora, ata të cilët janë shprehur të emocionuar me fitoren e Vetëvendosjes, shkruan Gazeta Express.

Nëna e Ritës, Vera Ora, ka postuar një foto të saj me bashkëshortin, Besnikun, ku shihen të qeshur e të përqafuar. Ndërsa mbi këtë fotografi ajo ka shkruar VV dhe dy zemra në ngjyrat kuq dhe zi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje