FOTO/Pamje që të përlotin, nusja me vello në varrin e të fejuarit

0Shares
0

Këto janë pamjet e trishtueshme qw po qarkullojnw nw rrjet, të një nuse e cila e veshur me të bardha qëndron para varrit të të fejuarit të saj .

Kjo duhej të ishte fundjava më e lumtur në jetën e 22-vjeçares Sara Baluch.

Të dielën ajo do ti drejtohej altarit me fustanin e nusërisë për tu martuar me 24-vjeçarin Mohammad Sharifi, por në vendin të kësaj shkoi në varrezat ku dashuria e jetës së saj prehet në Nashville, Tennessee.

Mohammad u qëllua për vdekje tre javë më parë nga një person të cilit po i shiste një videolojë.

Baluch shihet duke qarë e ulur pranë varrit të të dashurit të saj e rrethuar nga të afërm që thonë lutjet dhe lexojnë Kuranin.

Sharifi u qëllua për vdekje më 19 shkurt në parkingun e një kompleksi apartamentesh në Hixson. Ai do i shiste lojrat e tij Xbox One, D’Marcus Ëhite me të cilin foli në Facebook. 20-vjeçari u arrestua me akuzën për vrasje.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje