Tag: nusja

VIDEO/Nusja lë gojëhapur dasmorët, fillon dasmën duke tundur të pasmet

Një nuse nga Teksasi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të mirëpritur të ftuarit e saj në dasmë. Stephanie Payne mund të ketë ecur...

Përballja e nuses dhe ish-vjehrrës, akuza për ish-krushkun: Më dhunon nipin...

Padyshim që historia e tyre bëri xhiron në rrjetet sociale, ku ish-vjehrra u përball live në një emision televiziv me ish-nusen, ndërsa ziheshin për...

Zbulohet misteri, pse nusja rri në krahun e djathtë të dhëndrit

Dasmat janë dhe aktivitetet më të shumta që realizohen gjatë stinës së verës. Shpesh lind pyetja se pse dhëndri qëndron në krahun e majtë të...

VIDEO/’U kall nusja’, i merr flakë fustani sapo hyn në lokalin...

Në një video tashmë virale në rrjetet sociale, duket  se dita e dasmës nuk ka shkuar mirë për çiftin shqiptar. Teksa hyjnë në lokal për...

LAJM I FUNDIT/ Shkojnë të marrin nusen në Korçë, rrëzohet helikopteri

Është rrëzuar një helikopter teksa po shkonte të merrte nusen. Sikurse dita e dielë,është dita kur nusja del nga shtëpia e babait për të...

Lushnjë, e rrihte vjehrra, nusja 25-vjeçare kërkon urdhër-mbrojtje

Një 25-vjeçare ka kërkuar urdhër-mbrojtje, me pretendimin se vjehrra e saj ushtron dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.   Ngjarja në fjalë është regjistruar në Lushnjë....

EMRA & FOTO/ Nusja akuzon grabitësit, iWatch akuzon nusen për vrasjen...

Policia në Australia paraqiti para gjykatës në një proces vrasjeje të dhënat e grumbulluara nga një orë inteligjente Apple. Myrna Nilsson u vra në shtatorin...

PËRGJIMI/ Vrasja e vjehrrës nga nusja, si “u zbërthye” hoxha

Pasi trokiti në Prokurorinë për Krimet e Rënda për hetimin e dyshimeve të vrasjes së nënës së tij nga e shoqja, Oltion Lami ka...

VIDEO/ Flet djali: Ja çfarë më thoshte nusja para se të...

Gjashtë ditë pas vrasjes se Lirije Lamit, Marjana Cmeta, asokohë 20 vjeçe shkoi në shtëpinë e Hysen Shehut, i njohur si hoxhë, për t’u...

DETAJE/ Helmoi vjehrrën, familjarët e 21-vjeçares mohojnë akuzat

“Policia erdhi e mori, tha se do të merrte për një dy pyetje dhe verifikime”. Kështu e nis rrëfimin e tij, Selmi Çmeta, xhaxhai i...