Tag: nusja

DETAJE/ Nusja i iku te shtëpia e nënës dhe s’u kthye...

Një 23-vjeçar nga Kamza ka vënë alarmin në polici, pasi prej 2 ditësh bashkëshortja e tij është zhdukur pa lënë gjurmë. Burime zyrtare nga policia...

Gjykata i lë mbesën nën kujdestari, e moshuara rrihet barbarisht nga...

Një 28 vjeccare ka rrahur ish-vjehrrën e saj në mënyrë barbare. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Sias burimeve zyrtare shkak është bërë...

Lirohet nusja nga burgu, tërbohet vjehrra: Këtu nuk ka shtet, Elda...

Është liruar Elda Tanushi nga burgu, pasi u akuzua se helmoi vjehrrën e saj. Arjana Stafa, ka reaguar menjëherë pas këtij vendimi. Ajo është shprehur se...

Helmoi vjehrrën, ja çfarë vendosi gjykata për 19 vjeçaren

Gjykata e krimeve të rënda ka shpallur vendimin e saj për 19 vjeçaren e cila tentoi të vriste vjehrrën e saj, duke e helmuar. Për...

DETAJE/ Nusja e akuzoi për përdhunim, rrëfehet vjehrri: Ja e vërteta...

Vjehrri i Elda Tanushit, e cila u arrestua se tentoi të helmonte nënën e bashkëshortit, hedh poshtë pretendimet që ajo ka dhënë në Polici...

FOTO/ Helmimi i vjehrrës, flet bashkëshorti: Nusja dashuron një burrë të...

Vjehrri i 19-vjeçares, e cila helmoi vjehrrën e saj është shprehur për motivet e ngjarjes së rëndë të ndodhur ditë më parë. Në një intërvisë...

Helmoi vjehrrën, flet 19-vjeçarja: Ja pse e bëra

Elda Tanushi, 19-vjeçarja nga qyteti i Durrësit që helmoi vjehrrën e saj ka dhënë dëshminë e saj në polici. E reja ka rrëfyer në polici...

DETAJE/ Vetëm 4 muaj e martuar, kush është nusja 19-vjeçare që...

Nusja që donte të vriste vjehrrën e saj, pasi i hodhi helm në një gotë me kos është një 19-vjeçare, e martuar prej pak...