Tag: nusja

Nusja helmoi vjehrrën, flasin fqinjët: Ishte grua e mirë, na thanë...

Një vit pas vdekjes së 48-vjeçares Lirije Lami, policia zbulon se ajo nuk ka pësuar vdekje natyrale por është helmuar nga nusja e djalit. Nusja...

DETAJE/ Nusja helmoi vjehrrën me “lëng portokalli”, si ia nxori sekretin...

Historia që do ju tregojmë nuk është nga ato telenovelat turke, por histori reale. Nusja helmoi vjehrrën me bar miu duke i thënë se...

DETAJE/ Tiranë, helmimi i vjehrrës, ja si u zbulua krimi makabër

Vrasja që dyshohet se ka ndodhur më 30 prill të vitit 2017 në Tiranë, por që ishte raportuar si një vdekje natyrale, kur nusja...

EMRA & DETAJE/ Tiranë, vrasja e vjehrrës nga nusja, Policia: Ja...

Rreth një vit pas vdekjes së 48-vjeçares Lirije Lami, policia zbulon se ajo është helmuar nga nusja e djalit. Mësohet se policia ka arrestuar nusen Marjana...

EMRAT/ Tiranë, zbulohet vrasja, nusja helmoi vjehrrën me fostoksinë

Një tjetër nuse vihet pas hekurave për vrasjen e vjehrrës. Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasen Marjana Çmeta, e cila akuzohet se ka helmuar...

Shkojnë për azil në Gjermani, nusja dhe vjehrra ngelin shtatzënë për...

Kohët e fundit kërkesat për azil në vendet e Bashkimit Evropian kanë qenë të shumta. Po ashtu një nuse e re ka shkuar në Gjermani...

Vlorë, vjehrra kërkon ndihmë në Polici: Më ka ikur nusja e...

Policia e Vlorë, bën të ditur se po kërkon një 28-vjeçare e cila ka ikur nga banesa që një dite përpara Vitit te Ri...

Tiranë, nusja e re jep alarmin në Polici: Më ka humbur...

Një vajzë e re nga Tirana ka bërë një denoncim në polici, pasi i ka ikur vjehrra dhe nuk i është kthyer më në...

“Kunata e vjehrra më ndanë nga burri, më lini të shoh...

Në vend që të kalonte këtë periudhë festash me familjen e saj, 36-vjeçarja Marjana Tuda nga Elbasani, e përlotur ka marrë pjesë në emisionin...

Dhëndri serb humbet 1.500 euro, nusja shqiptare “nuk e kaloi provën”

Një person nga Serbia i cili kërkonte nuse shqiptare e ka pësuar keq, pasi i kanë ikur edhe paratë edhe nusja. Ai përmes personave që...