VIDEO+18/Dhëndri hakmerret ndaj nuses ditën e dasmës, i publikon pamjet e tradhtisë me kunatin

0Shares
0

Pamjet e një dhëndri duke publikuar një video të nuses së tij teksa e tradhëtonte me kunatin e saj, janë bërë virale në Kinë.

Dhëndri i ri vuri gjatë gjatë dasmës së tij një filmim prej 5 minutash në një ekran të madh para familjes dhe miqve, për të poshtëruar nusen e tij pasi zbuloi lidhjen e saj me burrin e së motrës shtatzënë.

Klipi më pas tregon dhëndrin që akuzon nusen në skenë duke i thënë: Mendove se nuk e dija?, ndërsa ajo i hedh buqetën.

‘Apple Daily’ raportoi se çifti kishte qenë në një lidhje për dy vjet me radhë dhe ishte fejuar para gjashtë muajsh. Thuhet se dhëndri mësoi për lidhjen e nuses së tij pasi instaloi një aparat fotografik sigurie në shtëpinë e tyre të ardhshme gjatë një projekti rinovimi.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje