Tag: enca

Noizy ‘thumbon’ sërish Encën me këtë FOTO, çfarë po ndodh me...

Një telenovelë që nuk ka fund, e tillë duket se do të jetë përgjithmonë historia mes Noizy-t dhe Encës Dikur ata ishin “Kind and Queen”...

FOTO/ Enca lëndon veten, tregon shenjat në trup

Ka raste kur mendojmë se vajzat e famshme të showbizz-it duke jetuar mes luksit dhe të mirave materiale janë të pandikueshme nga stresi, por...

VIDEO/ Enca bën “twerk” midis Parisit, habit kalimtarët

Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj. Për të festuar këtë ditë të veçantë për të,...

Stresi bashkohet me Encën, të dy kundër Noizyt

Pasi Enca publikoi këngën e saj më të re me titull “Kujt Po i Han” pasditen e së premtes, Noizy nuk e kontrolloi dot...

Enca nuk ndalet, poston FOTO nudo pas dushit dhe pa make-up

Enca di gjithmonë si të provokojë dhe të jetë në qendër të vëmendjen. Pas publikimit të këngës që është kthyer në hit “Kujt po...

FOTO/ Noizy e krahasoi me lopën, Enca e krahason me…

Enca ditën e djeshme publikoi këngën e saj të re ‘Kujt po i han’ në bashkëpunim me Don Phenom. Kënga është pëlqyer shumë dhe ka arritur...

VIDEO/Aksident në 2 të natës, Enca hedh tutje “Range Roverin” me...

Aksidenteve të shumta rrugore si duket nuk u ka shpëtuar as këngëtarja Enca, e cila është filmuar mbrëmë vonë nga qytetarët në rrugët e...

FOTO/Enca thumbon Noizyn, shikoni çfarë thotë për superkëngën e tyre

Janë zënë dhe pajtuar shumë herë publikisht, por ndarja e fundit mesa duket ishte definitive për këngëtaren Enca dhe grupin OTR. Tashmë ka kaluar...

FOTO/Do befasoheni, shikoni çfarë i ka ndodhur gjoksit të Encës

Këngëtaraj Enca Haxhia është një prej këngëtareve me forma bombastike. Ajo gjtihmonë është lakuar për të pasmet dhe gjoksin e saj që është ‘çdo...

VIDEO/Enca flliq Noizyn në koncert Live

Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i kanë marrëdhëniet aspak të...