FOTO/Do befasoheni, shikoni çfarë i ka ndodhur gjoksit të Encës

Ndaje

Këngëtaraj Enca Haxhia është një prej këngëtareve me forma bombastike.

Ajo gjtihmonë është lakuar për të pasmet dhe gjoksin e saj që është ‘çdo ditë dhe më i madh’.  Enca nuk ngurn të publikojë foto të ‘arsenaleve’ të saj sa herë ka mundësi.

Këtë herë ajo ka ekspozur gjoksin teksa ndodhet në makinë dhe për çudi të të gjithëve duket se ka rritur sërish masën.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje