Tag: enca

Jo më Elvana Gjata! Protagoniste në filmin e ri me Ermalin...

Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi...

VIDEO/Klipi i këngës së re nga Enca qënka me të vërtetë...

Kënga më e re e Encës pritet të jetë më e zjarrtë se kurrë. Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar në rrjete sociale për...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

VIDEO/ Moderatori pyet troç rreperin: “A e ke q** Encën?”

Don Phenom është një nga reperët më të preferuar të momentit edhe pse nuk ka shumë vite që është bërë pjesë e tregut muzikor. Në...

FOTO/ Enca hedh telefonin në det, çfarë sekretesh kërkon të zhdukë?

Këngëtarja, Enca Haxhia është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ka hedhur disa postime në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa i...

Enca Haxhia “fut vapën” për Vitin e Ri, pozon tërësisht nudo

Enca Haxhia ka 'shokuar' me fotografinë që vendosi ta publikojë në ditën e fundit të këtij viti. Enca Haxhia ka vendosur t’i publikojë disa fotografi,...

Enca “përvëlon” sërish, shfaqet në shtrat vetëm më recipeta

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të provokojë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga shtrati ku shfaqet me recipeta të zeza. Në...

Zhveshja e Bleonës, Encës dhe deputetes, Mustafa Nano: “Pa zhveshje nuk...

Para ca muajsh unë u mora me vajzat që, për të arritur suksesin, zhvishen e ekspozojnë trupin e tyre në televizion. Asëll-asëll, u mora me...

Shpërthen Enca: “K*rvë unë jam ylli i popit…”

Enca është një nga këngëtaret më të ndjekuar në rrjete sociale gjithashtu shumë e komentuar, çdo foto ose video e saj kthehet në lajm. Mirëpo...

Shokon Enca: “Nuk jam e virgjër, por dhe nuk kam pasur...

Enca është padyshim një prej këngëtareve më të komentuara jo vetëm për stilin e saj, por edhe për fotot e nxehta që poston. Ajo...