VIDEO/ Enca bën “twerk” midis Parisit, habit kalimtarët

Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj.

Për të festuar këtë ditë të veçantë për të, ajo ka udhëtuar drejt Parist së bashku me të motrën.

Enca ka publikuar video ku shfaqet në mes të qytetit teksa tund të pasmet dhe përshëndet fansat.

Kjo nuk hera e parë që Enca tërheq vëmendjen teksa shëtit nëpër botë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje