VIDEO/Aksident në 2 të natës, Enca hedh tutje “Range Roverin” me “Scoda-n” e saj

Ndaje

Aksidenteve të shumta rrugore si duket nuk u ka shpëtuar as këngëtarja Enca, e cila është filmuar mbrëmë vonë nga qytetarët në rrugët e Tiranës.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon për JOQ.al, Enca është përplasur pak metra larg qendrës së Tiranës me mjetin e saj tip “Scoda”, teksa ka goditur një “Range Rover”.

Përshëndetje JOQ! Enca bën aksident tek Taivani me mjetin Skoda dhe i ra Range Roverit që është nga krahu tjetër. Edhe pse nuk dallohet qartë ne video, ishte Enca.”

Nga pamjet duket që nuk ka qenë diçka serioze për këngëtaren, ndërsa në një komunikim të redaksisë JOQ.al me zëdhënësen e Policisë Tiranë, ajo shprehet se nuk kanë raportim aksidenti për personin në fjalë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje