Tag: aksident

FOTO/Aksident dhe në Tiranë, makina përplaset me bordurën

Pas aksidentit te shenuar në Lezhë, mësohet se një tjeter aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm dhe në Tiranë, te “Unaza e Re”. Siç...

Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen dy persona

Dy persona janë plagosur, këtë të mërkurë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Milot. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur...

Përplasen makina e Bankersit me një mjet tjetër, plagoset rëndë një...

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Marinzë-Sheqishtë në Bashkinë Patos. Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, një femër...

Aksident tragjik në autostradën Prishtinë-Shkup, 3 viktima

Tre persona humbën jetën këtë mbrëmje në një aksident të rëndë që ndodhi në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit, njoftoi zëdhënësja...

Aksident në Tiranë, gruaja përplas me makinë një person në rrethana...

Nje aksidenti i rende ka ndodhur afer qendres së kryeqytetit. Sipas informacioneve zyrtare, personi i plagosur eshte derguar ne spital. Tiranë/Informacion paraprak Me datë 12.03.2020, rreth...

Arrestohet një 30-vjeçar në Tiranë, përplasi për vdekje pasagjerin

Polica e Tiranës arreston në flagrancë një shtetas me iniciale A.Ç., 30 vjeç. Ai ka përplasur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:50, në rrugën “Dritan...

Makina përplas 33 vjeçarjen. Shtrohet me dëmtime të shumta në spital.

Nje 33 -vjecare ka perfunduar me dëmtime të shumta në spitalin e Lezhës pasi eshte perplasur nga nje makine, shoferi i se ciles ka...

FOTO/Aksident i frikshëm në Fushë Krujë, dy makina përfundojnë në kanal

Dy automjete kanë përfunduar në një kanal në rrugën Rinas-Fushë Krujë pranë vendimit të quajtur “Kthesa e Bubqit” pas nje aksidenti te rende. Dy...

EMRI/E aksidentoi dhe e la në rrugë, zbulohet viktima në Fushë...

Një aksident ndodhi mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku fillimisht u tha se si pasojë mbeti i plgaosur një person. Por nga burime...

Shën Valentini për pak sa nuk u merr jetën, çifti i...

Një aksident raportohet se ka ndodhur ne aksin Peqin-Rrogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, me iniciale E.B  dhe F ....