FOTO/ Enca lëndon veten, tregon shenjat në trup

Ka raste kur mendojmë se vajzat e famshme të showbizz-it duke jetuar mes luksit dhe të mirave materiale janë të pandikueshme nga stresi, por ja që e vërteta nuk është kështu.

Enca është një nga këngëtaret më aktive në Instagram ku numëron plot 1.8 milionë ndjekës duke qëndruar kështu në kontakt 24/7 me fansat e saj.

Teksa së fundmi ka postuar disa foto tek dentisti, Enca shkruan se dhimbja e dhëmbit e bën të stresohet, aq sa lëndon dhe veten me thonj.

“Edhe pse dentisti im është i mirë ja çfarë i bëj vetes me thonj sa herë që jam në anestezi. Nuk kam frikë nga asgjë por dhimbja e dhëmbit më streson dhe më mërzit”, shkruan Enca.

“Jam në ferr? Nuk është Halloween… i urrej dentistët”, shkruan këngëtarja në një postim tjetër.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje