FOTO/ Noizy e krahasoi me lopën, Enca e krahason me…

Ndaje

Enca ditën e djeshme publikoi këngën e saj të re ‘Kujt po i han’ në bashkëpunim me Don Phenom.

Image

Kënga është pëlqyer shumë dhe ka arritur një shikueshmëri të lartë në Youtube.

Menjëherë pas publikimit të videos nga Enca, reperi i njohur Noizy publikoi 3 foto rresht me lopë ç’ka bëri që në meida të përflitet  se reperi po e krahason Encën me to.

Nuk kaloi shumë dhe Enca ka reaguar duke postuar foton e një majmuni dhe ka shkruar:’I kam mërzitur pak(shumë) duke thumbuar kështu Noizyn dhe duke e krahasuar me majmunin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje