Enca nuk ndalet, poston FOTO nudo pas dushit dhe pa make-up

Ndaje

Enca di gjithmonë si të provokojë dhe të jetë në qendër të vëmendjen. Pas publikimit të këngës që është kthyer në hit “Kujt po i han”, këngëtarja e johur ka postuar një foto pas dushit ku shihet nudo dhe pa make-up, por sigurisht që nuk do të hiqte dorë nga qerpikët fallso.

“Selfie nga dushi. Pa make-up, këto qerpikët janë ato çfarë dua përgjithmonë”, ka shkruar Enca tek fotoja.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje