Stresi bashkohet me Encën, të dy kundër Noizyt

0Shares
0

Pasi Enca publikoi këngën e saj më të re me titull “Kujt Po i Han” pasditen e së premtes, Noizy nuk e kontrolloi dot veten dhe ironizoi ish-bashkëpunëtoren e tij me tre foto ku shfaqeshin dy lope me mikrofon përpara.

Dhe disa orë më pas, Enca iu përgjigj me një foto të një majmuni që shfaqej i trishtuar, të cilit i kërkonte falje se e kishte mërzitur dhe në një video “live” në Instagram, Enca i drejton gishtin një posteri të Noizyt në kryeqytet.

Por këtë bashkëpunim të Encës dhe Don Phenom e ka mbështetur edhe një ndër rivalët e hershëm të Noizyt, pikërisht Stresi. Ky i fundit ka publikuar një foto të këngës në instastory dhe ka etiketuar Encën e Don Phenom.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje