Tag: enca

Moderatorja e njohur akuzon këngëtaren shqiptare/”Ja kjo dashnorja e burrit tim”

Ajo e ka 'treguar me gisht' para të gjithë të tjerëve si 'dashnoren e burrit të saj’. Moderatorja Aulona Musta ka bërë këtë deklaratë publike...

FOTO/ ‘Mbretëreshat’ shqiptare të Instagramit, vajzat e bukura dhe trendi i...

Ato janë bukuroshe të njohura, të talentuara në botën e artit dhe ndiqen nga mijëra apo miliona njerëz. Po flasim për bukuroshet shqiptare më të ndjekura në...

VIDEO/ Oops! Përgjigjia që Enca u dha fansave, vuri në siklet...

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia shpërndau ditën e djeshme një video, si përgjigje për të gjithë fansat që deri më tani i kishin kërkuar...

FOTO/ Enca shokon fansat me veshjen e saj: Kush do pak?

Enca është një këngëtare mjaft provokuese, si në skenë ashtu edhe nè përditshmëri. Jemi mësuar që në profilin e saj të shohim foto ku...

Dasmat e vipave në seri, Enca na surprizon me martesën e...

Pas gjithë këtyre ceremonive të mrekullueshme të vipave tanë, ka qenë këngëtarja Enca ajo që ka surprizuar. Ajo ka postuar nje foto qe ka...

FOTO/ Enca ndryshon look totalisht

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia është një nga femrat që sjellin risi herë pas here përsa i përket look-ut. Pavarësisht se bukuroshja shpesh ka...

VIDEO/ Shikoni si rrëzohet Enca nga skena

Këngëtarja shqiptare Enca ka kaluar një moment të sikletshëm ndërkohë që po këndonte në një lokal nate, u rrëzua në skenë. Por ajo nuk...

FOTO/ Enca pozon me gjoksin bombastik, Ermali nuk humbet shansin për...

Enca Haxhia është ndër këngëtaret me aktive në rrjete sociale. Në një foto që ka shpërndarë së fundi në profilin e saj në Instagram, Enca...

FOTO/ Shpërthen Enca, publikon foto lakuriq

Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar fansat me postimin e fundit në Instagram. Ajo ka publikua një foto ku nuk ka fsheshur asgjë. E shtrirë...