VIDEO/Enca flliq Noizyn në koncert Live

Ndaje

Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet.

Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira me njëri-tjetrin dhe postimet me deklarata të thumbuese nuk kanë munguar edhe pse ka kaluar më shumë se një vit.Dy ditë më parë Enca performoi në koncertin e mbajtur në Sheshin Skënderbej ku ishte i ftuar edhe Daddy Yankee. Teksa Enca këndonte këngën “Bow down”, publikoi këndonte bashkë me të dhe Enca në fund bëri deklaratën e papritur: “Jeni më të mirë se Noizy”, u tha ajo.


Ndiqeni këtë moment në videon e mëposhtme nga “inlife.al”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje