Tag: bie

Bie nga lartësia e banesës, 21 vjeçari ndërron jetë në spital

Një 21-vjecar me banim në rrugën “Halit Haxhia”, në Babrru ka rënë nga lartësia mbrëmë vonë e për pasojë ka humbur jetën. Ndonëse i...

LAJM I FUNDIT/Bie nga lartësia e banesës, vdes një i moshuar...

Një 81-vjeçar ka nderruar jete pasi ka rene nga nje lartesi ne Kombinat. I moshuari thuhet nga burimet e policise se kishte probleme mendore. Tiranë/Informacion...

Bie nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë drejt...

Ne keto dite te veshtira dhe izolimi, perpos numri te viktimave, mesojme dhe lajme te renda. Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L,...

INSTAT publikon shifrat e popullsisë në Shqipëri, rënie me 0.6%

Popullsia e Shqipërisë, më 1 janar 2020, ishte 2.845.955 banorë. Kjo shifër është bërë publike nga INSTAT, ku theksohet se kemi një rënie të...

FOTO/Makina bie në lumin Gjanica, vdes shoferi, vështirësi në nxjerrjen e...

Moti i keq dhe lageshtira ne rruge, ka sjelle disa aksidente paraditen e sotme. Raportohet per një aksident i cili ka ndodhur në aksin...

Një tjetër punëtor humb jetën, policia jep detajet: Ra nga shkolla...

Një person ka rënë nga lartësia dhe ka gjetur vdekjen e menjehereshme. Burime zyrtare konfirmojne se personi ka rene nga godina e një shkolle...

LAJM I FUNDIT/Bie nga lartësia, humb jetën një person në Tiranë

Një person ka gjetur vdekjen në Tiranë pasi ka rënë aksidentalisht nga një lartësi. Ngjarja ka ndodhur në Institutin Bujqësor, në afërsi të shkollës "Motrat...

VIDEO/Momenti kur rrëzohet avioni ukrainas në Iran, presidenti konfirmon 176 pasagjerë...

Pamjet e kapura nga agjensia shtetërore iraniane e lajmeve “IRNA” tregojnë pasojat e mëdha të rrëzimit të aeroplanit ukrainas jashtë Teheranit në orët e...

EMRI/E rëndë në Dukagjin, oficeri i RENEA-s bie në greminë

Një incident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Malësinë e madhe. Sipas informacioneve të para, mësohet se një oficer policie i forcave RENEA ka...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, 40-vjeçari i pasiguruar dhe pa kontratë...

Policia ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet dhe ka shpallur në kërkim policor administratorin dhe drejtuesen teknike, në lidhje me ngjarjen e...