Tag: bie

Bie nga kati i 7-të i pallatit, vdes 50 vjeçarja

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Një grua rreth 50 vjeçe ka gjetur vdekjen. Ende nuk dihen rrethanat...

VIDEO/’Selfie’ i merr jetën, nëna e dy fëmijëve bie nga kati...

Pamje të frikshme dhe shokuese janë publikuar në Youtube, të cilat tregojnë si një vajzë bie nga ballkoni i katit të 27-të në përpjekje...

Tiranë, fëmija 3-vjeçar bie nga kati i dytë, në gjendje të...

Në fëmijë ka rënë nga kati i dytë në Tiranë.Burimet e Policisë bëjnë të ditur se, fëmija 3-vjeçar ka qenë duke luajtur, kur ka...

Ballsh, fëmija bie nga tarraca e katit të dytë

Një fëmijë ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Siç mësohet një 8-vjeçar ka rënë nga tarraca e katit të 2-të në shtëpinë e tij. Ngjarja...

FOTO/ Dy të rinjtë e aventurës në Shpellën e Pëllumbasit

Xhorxho Seferi, i riu që ra dje në një kanion në Shpellën e Pëllumbasit është ende në kërkim nga palumbarët e forcave RENEA.  Efektivët...

Përrenjas, bie nga rimorkio e zetorit, dëmtohet në kokë 7-vjeçari

Një 7-vjeçar është aksidentuar duke rënë nga zetori. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e të hënës në fshatin Karkavec të Prrenjasit. E. Rr, 7...

EMRI & FOTO/ Shkodër, ja kush është biznesmeni që ra sot...

Albin Hiluku, pronar i një pike këmbimi valutor në Shkodër ka gjetur vdekjen këtë të enjte, pasi ka qenë në ballkonin e banesës së...

FOTO/ Tiranë, bie nga kati i tretë, ndërron jetë gruaja 55-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një shtetase 55 vjeçe ka rënë nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekur. Ngjarja...

EMRI/ Vlorë, i ra vetrata e xhamit në kokë, vdes kalimtari

Një person ka humbur jetë pasi i ka rënë vetrata e xhamit nga kati i dytë në kokë. Viktima Ramadan Kaci ka qenë duke kaluar...

Korçë, bie nga ballkoni 88-vjeçari dhe humbet jetën

Dje, në lagjen nr. 14 në Korçë, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit ku banonte shtetasi  S. K., 88 vjeç. Ai është transportuar në...