Tag: bie

Elbasan, vdes shoferi, bie nga 40 metra lartësi

Sot rreth orës 00:40 në aksin rrugor Elbasan – Tunel, tek Ura në hyrje të tunelit drejtuesi i mjetit tip kamion me targa AA...

VIDEO SHOKUESE +18/ I riu bie nga kati i 44, po...

Nuk janë të rralla rastet kur persona të shumtë kryesisht të rinj të jenë aksidentuar gjatë bërjeve të foto- selfie apo të video-selfie, por...

Urë Vajgurore, burri bie nga karroca dhe vdes

Një 65-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Samaticë të Urës Vajgurore. Sipas policisë, viktima me inicialet H. Ç., ka humbur jetën pasi...

Tiranë, bie nga kati i 5, humb jetën gruaja 82-vjeçare

Një grua e moshuar në Tiranë ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i pestë i banesës ku jetonte në rrugën “Muhamet Gjollesha”. Sipas...

Pogradec, bie në pus 40-vjeçari, po punonte në minierë

Një 40-vjeçar ka rënë në pus dhe ka mbetur I plagosur shumë rëndë. Ngjarja ka ndodhur në Pogradec, para pk castesh. I plagosuri me iniciale F.D.,...