Urë Vajgurore, burri bie nga karroca dhe vdes

Ndaje
Foto Ilustruese

Një 65-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Samaticë të Urës Vajgurore.
Sipas policisë, viktima me inicialet H. Ç., ka humbur jetën pasi ka rënë nga karroca e cila tërhiqej me kalë. Trupi i pa jetë i të ndjerit u transportua në morgun e Spitalit Rajonal në Berat, ku po kryhet ekspertiza mjeko-ligjore.
Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ku po kryen veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë
Më date 28. 12. 2017, në Sallën Operative është njoftuar se në fshatin Samaticë, Ura Vajgurore, shtetasi H. Ç., 65 vjeç, ka rënë nga karroca e cila tërhiqej me kalë dhe ka gjetur vdekjen.
Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ku po kryen veprimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.
Trupi i pa jetë është transportuar në morgun e Spitalit Rajonal Berat ku po kryhet ekspertiza mjeko-ligjore.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje