Tag: bie

FOTO/Kush është 60-vjeçari që humbi jetën në Fier, ishte këngëtar i...

Siri Runaj është personi që humbi jetën pasi ra nga ballkoni i pallatit ku banonte. Burime zyrtare konfirmojne ngjarjen e rëndë të ndodhur në Fier, mëngjesin...

EMRI/Burri bie nga kati i shtatë i pallatit në Fier, dyshohet...

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Fierit. Një burrë rreth të 60-ve ka rënë nga ballkoni i katit të...

FOTO/Ngjarje e rëndë në Fier, gruaja bie nga pallati dhe vdes...

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Fier. Një grua ka rënë nga pallati. Burime zyrtare bejne me dije vetëm se gruaja...

Dibër/ 35-vjeçari bie nga shtylla e tensionit të lartë

Një 35-vjeçar ka rënë nga shtylla e tensionit të lartë në Dibër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zerqan të rrethit të Bulqizës. I plagosuri është...

Bie nga pallati një djalë 25-vjeçar, në gjendje të rëndë në...

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Korçë. Një 25-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati, duke u plagosur rëndë. Mësohet...

VIDEO/Dalin pamjet kur shoferi fluturoi nga 200 metra lartësi drejt lumit,...

Policia ka publikuar pamjet e momentit kur qytetarët, punonjësit e rendit dhe zjarrfikësit kanë nxjerrë nga furgoni i bërë copash të riun që ra...

Bie nga lartësia, humb jetën 60 vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Sauk. Informacionet e para bejne me dije se një punonjës ka humbur jetën rrugës për në spital,...

Rrëzohet nga lartësia në Ndërmarrjen e Naftës, humb jetën punëtori në...

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme. Bëhet fjalë për një incident tragjik të ndodhur në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë. Mësohet se 50-vjeçari ka...

VIDEO/Fitoi çmimin e aktorit më të mirë, Rami Malek nuk e...

Ishte hera e parë që ai fitonte një Oscar dhe padyshim çdogjë do ti dukej e pabesueshme. Rami Malek u zgjodh aktori më i mirë...

Euro shënon rënien drastike për herë të parë që nga tetori...

Monedha e përbashkët, euro vijoi edhe sot nënçmimin në tregun e këmbimit duke rënë nën vlerën e 123 lekëve dhe poshtë normalitetit të ri...