Rrëzohet nga lartësia në Ndërmarrjen e Naftës, humb jetën punëtori në Kuçovë

Ndaje

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme.

Bëhet fjalë për një incident tragjik të ndodhur në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë.

Mësohet se 50-vjeçari ka rënë nga një lartësi gjatë kohës që po punonte.

Policia bën me dije se viktima është A.G. 50 vjeç, i cili ka humbur jetën rrugës për në spitalin e qytetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje