Tag: punetori

EMRI/ Humb jetën punëtori në rrugën e Arbrit

Një 53-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në rrugën e Arbrit. 53-vjeçari Astrit Alla nga Bulqiza ka rënë nga ura e fshatit Fshat në...

Rrëzohet nga skela, vdes në vend 28-vjeçari

Një 28-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar aksidentalisht nga skela. Ngjarja ka ndodhur në Krastë të Fushë-Krujës. Policia bën me dije se në banesën...

PAMJE TE RENDA/Momenti kur punonjësi i Bashkisë bie nga lartësia në...

Një ngjarje e rëndë tronditi te enjten qytetaret ne Berat. 46-vjeçari Shkëlqim Metkaj, punonjësi i Drejtorisë së Bujqësisë pranë Bashkisë Berat, është rrëzuar për vdekje ndërsa priste...

26-vjeçari bie nga pallati në ndërtim, merr plagë të rëndë në...

Një punëtor ndërtimi ka rënë nga një pallat në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. 26-vjeçari është dëmtuar në kokë, por ndodhet në spital...

E FUNDIT/E zuri korenti, gjendet i vdekur punëtori në një pallat...

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane. Burime paraprake informojne mbi vdekjen e nje punetori, te cilin dyshohet se e ka zene elektriciteti. Tiranë/Informacion...

Vdekja e punëtorit në Tiranë, arrestohet inxhinieri dhe ndihmësi i tij

Vihen në pranga për shkelje të rregullave në punë, inxhinieri i firmës ndërtuese dhe ndihmësinxhinieri për zbatimin e rregullave të sigurimit teknik të një...

Vdes punëtori në Tiranë, u rrëzua nga lartësia e një pallati...

Nje tjeter person ka nderruar jete diten e sotme, si pasoje e nje aksidenti ne ambjentin e punes. Punetori ka rene nga lartesia tek 'Fusha...

Këputja e presës së betonieres në Korçë, dërgohet në spital i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, ku një punëtor 30-vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orarit të punës në hyrje të pazarit...

EMRI/Pamjet e para nga vendi i ngjarjes, ndërron jetë punëtori në...

Këto jane pamjet e para nga qyteti i Korçës aty ku vinçi fatkeqesisht zuri poshtë një punëtor. Burimet paraprake, konfirmuan se punetori ka ndërruar jetë...

LAJM I FUNDIT/Vinçi zë poshtë punëtorin në Korçë

Një punëtor është zënë nga vinçi, teksa ishte duke punuar në ndërtimin e një pallati. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje...