EMRI/Burri bie nga kati i shtatë i pallatit në Fier, dyshohet aksidentalisht

0Shares
0
Foto Ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Fierit. Një burrë rreth të 60-ve ka rënë nga ballkoni i katit të 7 në Fier duke gjetur vdekjen.

Mësohet paprakisht se ngjarja ndodhur rreth orës 09:15 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Konferenca e Pezës”.  Sipas të dhënave paraprake burri i identifikuar si shtetasi Siri Runaj ka rënë nga ballkoni i shtëpisë së tij dhe dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes, ndërsa eshte bërë transportimi i turpit per ne morgun e qytetit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje