FOTO/Makina bie në lumin Gjanica, vdes shoferi, vështirësi në nxjerrjen e trupit

Ndaje

Moti i keq dhe lageshtira ne rruge, ka sjelle disa aksidente paraditen e sotme. Raportohet per një aksident i cili ka ndodhur në aksin Fier- Ballsh.

Një makinë ka rënë nga lartësia duke përfunduar në lumin Gjanica. Automjeti ndodhet ende nën ujë, teksa shoferi mësohet se ka humbur jetën. Viktima është identifikuar si shtetasi Ligor Shkëlqim Behari.

Por për shkak të rrymës së fortë në lumin Gjanica, ende nuk është e mundur tërheqja e makinës dhe trupit të pajetë.

/DRONI.al.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje