EMRI/E rëndë në Dukagjin, oficeri i RENEA-s bie në greminë

Ndaje

Një incident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Malësinë e madhe.

Sipas informacioneve të para, mësohet se një oficer policie i forcave RENEA ka rënë në humnerë.

Oficeri mesohet se është Bledar Beluli. Raportohet  se oficeri  i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja këmbët.

Zona ku ka rënë Beluli mësohet se është shumë e thepisur dhe pritet ndërhyrja nga ajri për ta nxjerrë dhe dërguar në spital.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje