LAJM I FUNDIT/Bie nga lartësia e banesës, vdes një i moshuar në Tiranë

Ndaje
Foto Ilustruese

Një 81-vjeçar ka nderruar jete pasi ka rene nga nje lartesi ne Kombinat. I moshuari thuhet nga burimet e policise se kishte probleme mendore.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.04.2020, rreth orës 12:10, në rrugën “Mustafa Krantja”, në Kombinat,ka rënë nga lartësia e banesës së tij shtetasi S.T., 81 vjeç i cili ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shendetit mendor.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje