Bie nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë drejt spitalit 44-vjeçari

Ndaje

Ne keto dite te veshtira dhe izolimi, perpos numri te viktimave, mesojme dhe lajme te renda.

Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L, banor i lagjes nr.12 ne qytetin bregdetar eshte rrezuar nga kati i trete i pallatit dhe ka perfunduar pertoke.Ai eshte derguar me urgjence ne spital, nen kujdesin e mjekesve.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2020, rreth orës 09:40, në lagjen nr.12, Durrës, është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit ku banon shtetasi I.L., 44 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje