Tag: qytetari

Bie nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë drejt...

Ne keto dite te veshtira dhe izolimi, perpos numri te viktimave, mesojme dhe lajme te renda. Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L,...

FOTO/Skandal me librat e shkollës, nxënësit denoncojnë: Në ‘Qytetari’ nuk njihet...

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi mesazhin e një nxënëseje të klasë së 8, e cila tregonte shqetësimin e saj pasi në librin e Qytetarisë, nuk...

VIDEO/Biznesmeni ia thotë Ramës troç: Nuk zgjidhet cdo gjë kështu! Ku...

Kryeministri Edi Rama ka marrë "shuplakën" nga qytetari direkt në transmetim live. Teksa ishte duke prezantuar zgjidhjet që ka marrë populli, nga platforma e...

FOTO/Tensionohet situata, gazi lotsjellës helmon qytetarin, vonohet ambulanca

Pas zhvendosjes së protestuesve përballë Parlamentit, situata ka filluar të tensionohet. Policia nuk ka kursyer gazin lotsjellës ndaj qytetarëve. Prej disa minutash, gazi është duke u...

DENONCIMI/Berisha publikon mesazhin: Rrihet shtazërisht drejtoresha e shkollës nga i forti...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë publike denoncimin e një qytetari dixhital. Një person ka denoncuar rrahjen e drejtoreshës së shkollës 9-vjeçare Lundër nga Bardh Xixi,...

VIDEO/Qytetari gjakoset në protestë: Polici më qëlloi me grusht

Një qytetar u lëndua gjatë protestës së sotme e cila po mbahet para Parlamentit. Qytetari ka rrëfyer për mediat dhunën e ushtruar ndaj tij. Ai...

VIDEO/’Shpëtova një jetë njeriu, sot quhem kriminel’, dëshmia e një tjetër...

Seanca gjyqësore për të arrestuarit nga protesta, duket se ka zbuluar dhe 'paaftësinë' e strukturave dhe autoriteteve për të identifikuar personat që vërtet kanë...

VIDEO/Salla e gjyqit shpërthen në të qeshura: I ndaluari nga policia...

Një situatë e pazakontë është krijuar në gjyqin që u mbajt sot për të ndaluarit nga protesta e 16 shkurtit. Policia ndaloi 19 persona, ndërsa...

VIDEO/I vendosën plumb në derë, kërcënohet koordinatori i LSI-së: Kam vetëm...

Koordinatori i LSI në  Paskuqan është kërcënuar.  Vetë koordinatori ka denoncuar këtë rast përmes një video. Videoja e publikuar në profilin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

DENONCIMI/Jo vetëm në Tiranë, gati prishjet masive të shtëpive dhe në...

Nuk do të jenë vetëm ndërtesat në  Astir ato që do të përfshihen në projekte që parashikojnë shembjen e tyre. Në një mesazh referuar postimit...