FOTO/Tensionohet situata, gazi lotsjellës helmon qytetarin, vonohet ambulanca

Pas zhvendosjes së protestuesve përballë Parlamentit, situata ka filluar të tensionohet.
Policia nuk ka kursyer gazin lotsjellës ndaj qytetarëve.

Prej disa minutash, gazi është duke u hedhur pa kriter dhe për shkak të tij janë dëmtuar dhe qytetarët.

Sipas raportimeve nga PD, ka patur një qytetar të lënduar.

Ambulanca është vonuar për më shumë se 20 minuta per ti ardhur ne ndihme.

https://www.youtube.com/watch?v=eaZNfUC4E9w&feature=youtu.be&fbclid=IwAR29GQEvWwzROvqwxAycoXJrUu-YGg_DsNRmZJltUiidJH0OxipzcrBYNs8

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje