Tag: pallati

U spostua nga tërmeti, IKMT shemb sot pallatin 14-katësh në Durrës,...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të shembë ditën e sotme një pallat 14-katësh, të shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit 2019 në...

Vdekjet e banoreve nga tërmeti, lirohet biznesmeni i arrestuar 3 ditë...

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “detyrim paraqitje” për Artur Terziun, pronarin e lokalit “Barons” tek pallati në lagjen nr.6, ku vdiqën dy gra...

E rëndë në Durrës, vetëvritet 59-vjeçari

Nje person eshte vetvrare ne Durres. Burime zyrtare konfirmojne se personi eshte  vetvrare dhe banonte ne katin e trete te nje pallati. 59-vjecari jetonte i...

Hidhet në erë me tritol një tjetër pallat në Durrës, detajet...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë sot me shpërthim të kontrolluar një tjetër pallat në Durrës. IKMT njofton se godina do të...

Bie nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë drejt...

Ne keto dite te veshtira dhe izolimi, perpos numri te viktimave, mesojme dhe lajme te renda. Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L,...

Hidhet nga kati i 12-të, ndërron jetë i riu në Tiranë

Një ngjarje e rende eshte shenuar në kryeqytet mengjesin e sotëm. Mesohet se një i ri ka humbur jetën, pasi është vetëhedhur nga kati...

Trazirat në pallatin mbretëror, Meghan Markle gjen zgjidhjen pas largimit, Princ...

E gjithe  Anglia tashmë zjen nga vendimi i princ Harry-t per tu larguar nga pallati mbreteror se bashku me Meghan Markle dhe djalin e...

Zjarri në pallatin e vjetër në Pogradec, lëndohet një zjarrfikës, në...

Nga zjarri i rënë në katin e peste te nje pallati në Pogradec, është lënduar një punonjës i shërbimit zjarrfikës, në tentativë për të...

VIDEO/Panik në Pogradec, flakët përfshijnë katin e fundit të pallatit në...

Nje zjarr ka rënë në katet e fundit te nje pallati në një prej lagjeve kryesore të qytetit të Pogradecit. Nga pamjet që DRONI.al disponon,...

FOTO/IKMT nis shembjen e 7 pallateve të shpallur të pabanueshëm në...

Tërmeti i 25 nëntorit shkatërroi shumë banesa edhe në qytetin e Laçit. 7 pallate u shpallën të pabanueshëm pas dëmeve të mëdha që kishin...