Tag: RREZOHET

FOTO/Përmbyset maunia serbe në aksin Librazhd – Prrenjas, shmangu përplasjen

Një maune ka dalë nga rruga në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, në vendin e njohur si Pishkash. Aksidenti...

VIDEO/Momenti i ‘turpshëm’ për Bleona Qeretin në bulevardin e yjeve në...

Bleona Qereti së fundmi eshte bere aktive ne rrjetet sociale, pasi ka realizuar një set fotografish në rrugët e SHBA-së. Ajo shihet pa reçipeta,...

PAMJE TE RENDA/Makina e hedh në ajër efektivin e policisë në...

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit të ditës së sotme në Vorë, ku makina e drejtuar nga një 20-vjeçar përplasi një polic rrugor. Sikurse...

Rrëzohet helikopteri i policisë në Maqedoninë e Veriut, pesë persona në...

Një helikopter i Ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut është rrëzuar. Nga informacionet, mesohet se brenda në helikopter ndodheshin 5 persona ndërsa vetëm...

Ra aksidentalisht nga pema e shtëpisë, ndërron jetë fotografi i njohur...

Një prej fotografëve më të njohur të qytetit të Elbasanit ka humbur jetën aksidentalisht. Mësohet se Adi Zhuka 53 vjeç, raportohet ka rënë aksidentalisht...

Bie nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë drejt...

Ne keto dite te veshtira dhe izolimi, perpos numri te viktimave, mesojme dhe lajme te renda. Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L,...

Pas rrëzimit të qeverisë Kurti, 3 janë skenaret që mund të...

Kuvendi i Kosovës, ka votuar tashmë mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë së udhëhequr nga kryeministri Albin Kurti, me 82 vota për 32 kundër dhe...

Mazhoranca injoron denoncimet e KiE, Komisioni i Medias rrëzon dekretin e...

Komisioni i Medias ka rrëzuar në mbledhjen e sotme dekretin e Presidentit të Republikës për kthimin e paketës antishpifje, pavarësisht kritikave të Bashkimit Europian...

“Beteja për Kopshtin Botanik”, Gjykata rrëzon pretendimet e Bashkisë së Tiranës

Gjykata Administrative e Apelit ka rrëzuar pretendimin e bashkisë së Tiranës për të marrë në pronësi kopshtin botanik. Seanca zgjati rreth 40 minuta, dhe...

VIDEO/Rrëzohet nga skena kur mëson sëmundjen e të atit, këngëtarja tregon...

Kënga e re që riktheu dhe Flori Mumajesin, "Jetën tënde", e kënduar nga Shkurte Gashi dhe Bruno do të kishte ardhur më herët, por...