Një tjetër punëtor humb jetën, policia jep detajet: Ra nga shkolla ku po punonte

Ndaje
Foto Ilustruese

Një person ka rënë nga lartësia dhe ka gjetur vdekjen e menjehereshme. Burime zyrtare konfirmojne se personi ka rene nga godina e një shkolle në Tiranë në lagjen rruga e “Kastriotëve”.

Ndërkohë policia ka dhënë një deklaratë në lidhje me ngjarjen, ku ka konfimuar se në rrugën “e Kastriotëve” duke punuar , tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën ” e Kastriotëve” duke punuar , tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.“- njofton policia.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje