LAJM I FUNDIT/Bie nga lartësia, humb jetën një person në Tiranë

Ndaje

Një person ka gjetur vdekjen në Tiranë pasi ka rënë aksidentalisht nga një lartësi.

Ngjarja ka ndodhur në Institutin Bujqësor, në afërsi të shkollës “Motrat Qiriazi”.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës ndërkohë që policia po heton për ngjarjen.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje