Tag: berisha

Berisha ripërsërit shqetësimin: Stop praktikës së kufizimit absurd të testit të...

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se fundmi se raportet shumë serioze dëshmojnë se kufizimi ekstrem i testit të koronavirusit për shoshitje epidimiologjike të të dyshuarve...

Berisha i ashpër me qeverinë: Kufizimi i testit për Covid-19, akt...

Ish-kryeministri  Sali Berisha vazhdon te jete i te njejtit mendim, se perballimi ndaj koronavirusit nuk po behet si duhet nga ana e qeverise. Sipas tij,...

Socialistët fokusohen te Berisha dhe jo koronavirusi: Mbërrijnë në SPAK dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha është kallëzuar sot penalisht nga grupi parlamentar i PS, pasi akuzohet për përhapje të informacioneve të rreme në një kohë kur...

Denoncimi: ‘Njëri nga pacientët me koronavirus ishte në ceremoni mortore në...

Qytetarët janë sensibilizuar tashmë për rrezikun që paraqet koronavirusi për shëndetin e tyre dhe në mënyra të ndryshme përpiqen të informojnë. Pas konstatimit të të...

DOKUMENTI/Edi Rama humb gjyqin me Sali Berishën, a do të dorëhiqet...

Kryeministri Edi Rama, ka humbur një prej gjyqeve ku ka paditur ish kryeministrin Sali Berisha. Gjykata ka vendosur rrëzimin e padisë dhe kundërpadisë dhe...

Berisha publikon foton, çfarë po ndodh tek spitali Infektiv?

Ndonëse në Shqiperi, burimet nga ministria e Shëndetësise kane konfirmuar zero raste me koronavirus, ka patur dyshime dhe denoncime nga qytetaret se rastet e...

Berisha për Ramën dhe Manastirliun: Me qëndrimet e tyre po bëjnë...

Ish-kryeministri Sali Berisha eshte kritik ndaj menyres sesi mazhoranca qeveritare e ka organizuar situaten lidhur me perballimin e koronavirusit. Ne reagimin e fundit te tij,...

Denoncim me video nga Librazhdi: “Miku i ngushtë i Taulant Ballës...

Janë pamje tronditëse ato të dhunës që Policia e Librazhdit ushtron ndaj një qytetari në mes të qytetit. Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të...

“Shqipëria në krizë për mjekë”, Berisha i ashpër: Ku janë investimet?...

Ka qene i ashpër në fjalën e tij në konferencën për "Sfidat dhe zgjidhjet në shëndetësi" të organizuar nga fondacioni Konrad Adenauer, ish-kryeministri Berisha,...

Droga e kapur në Maqedoni, Berisha bën denoncimin e fortë: Ku...

Ish kryeministri Sali Berisha denoncon së fundmi, se një sasi e madhe kokaine në kamionin që u zbulua në Maqedoninë e Veriut dhe kishte...