Berisha publikon foton, çfarë po ndodh tek spitali Infektiv?

0Shares
0

Ndonëse në Shqiperi, burimet nga ministria e Shëndetësise kane konfirmuar zero raste me koronavirus, ka patur dyshime dhe denoncime nga qytetaret se rastet e dyshimta po mbahen te fshehura dhe nuk tregohen.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë në faqen e tij në fecebook një foto me pamje nga spitali Infektiv në QSUT, ku tregohet një mjek i veshur nga koka te këmbët me uniformë mbrojtëse nga infektimet e jashtme.

Përveç mjekut edhe një tjetër person shfaqet me maskë në fytyrë.

Fotoja i është derguar ish-kryeministrit në adresën e tij, ndërsa vjen në një kohë që në shumë vende të botës ka shpërthyer Koronavirusi.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje