Tag: berisha

VIDEO/Komenti i Veliajt që shkaktoi zemërim të fortë: ‘Çunat shqiptarë janë...

I ftuar në episodin hapës të sezonit të ri të “Pop Culture”, disa kohe me pare, Erion  Veliaj kaloi ngadalë në dallimet mes djemve...

DENONCIMI/Berisha publikon mesazhet nga Velipoja: Ndërtesat e Pëllumb Gjokës, Lucës dhe...

Prej disa ditësh ka nisur nje aksion ne Velipoje, nga ku jane prishur me shume se 25 subjekte te cilat sipas IKMT jane pa...

Berisha për marrëveshjen e arritur: Ja pse shënon shënon vetëm një...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme në lidhje me marrëveshjen mes mazhorancës dhe opozitës për administrimin zgjedhor. Për ish-kryeministrin Berisha, ky është vetëm...

DETAJE/Arrestohen babë e bir në Mallakastër, Berisha e publikoi ngjarjen një...

Babe e bir jane vene ne pranga në Mallakastër. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se gjatë kontrollit të ushtruar me dronë, në...

Berisha shpërndan fotot e dhunës policore ndaj 15-vjeçarit: Iu vërsulën si...

Ish-kryeministri Berisha ka denuar dhunën e ushtruar nga policia ndaj një 15-vjeçari te parku i Liqenit. Berisha ka shpërndarë edhe mesazhin e nënës së tij,...

VIDEO/Dalin pamjet nga aksioni i policisë në pronat e Lul Berishës

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga aksioni i sekuestrimit të pasurive të Lulzim Berishës, ish-kreu i bandës së Durrësit. Më herët Berisha kishte deklaruar...

Berisha: Kjo eshte transparenca, vetem shqiptaret nuk dine sa teste ka

KJO ESHTE TRANSPARENCA! Nga Sali Berisha Ministri i shendetesise te Kosoves, 7 dite me pare njoftoi publikun se kishin 1000 teste por kishin porositur edhe 7000 te...

Kush janë “dy Luigjët”?/Berisha denoncon ambasadorin e BE në Tiranë: Hoqi...

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një veprim të ambasadorit të Bashkimit Evropian në vendin tone, Luigi Soreca. Sipas Berishës, Soreca, “ka fshirë nga...

Detaje mbi viktimën e dytë, Berisha: I domosdoshëm testi për të...

Fatkeqësisht sot u shënua viktima e dytë nga koronavirusi. Një 66-vjeçar nga Lushnja nuk mundi te mbijetonte dot, kjo pasi u rëndua dhe më...

BREAKING NEWS/Denoncimi i dytë nga personeli mjekësor: Urgjenca e QSUT do...

Eshte i dyti denoncim qe ish-kryeministri Sali Berisha ka marre brenda pak ditesh, lidhur me urgjencen e QSUT. Sipas mesazhit, Urgjenca e QSUT qe pret...