Tag: berisha

Deputeti uron nga Kuvendi Berishën për ditëlindje: Ka lënë gjurmë më...

Deputeti i opozitës në Kuvend, Lefter Maliqi ka uruar nga foltorja e Kuvendit ish-kryeministrin Sali Berisha për ditëlindje. Berisha mbush sot 76 vjeç, ndërsa para...

Ulur krah së shoqes, ish-kryeministri Berisha njoftoi se ka ditëlindjen dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 76-vjetorin  e lindjes. Ai ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Liri Berisha. Ish-lideri demokrat shpreh mirënjohje atyre...

Zgjedhjet në Mal të Zi/Berisha deklaratë të fortë: Dy binjakë siamezë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar procesin zgjedhor të mbajtur një ditë më parë në Mal të Zi. Berisha akuzon kreun e qeverisë Edi Rama dhe...

“4 maternitete përzënë shtatzanën nga Librazhdi”,Denoncimi i fortë: Ngjarje tronditëse, kalvari...

Katër maternitete, duke filluar nga ai i Librazhdit, i Elbasanit dhe dy të Tiranës e kanë refuzuar nje grua me argumentin se ishte e...

VIDEO/DENONCIMI: Krim i tmerrshëm mjedisor në shtratin e lumit Mat nga...

Ne adrese te ish-kryeministrit Sali Berisha kane ardhur pamje te shtratit te lumit Mat. Vleresuar nga pamjet, ne shtatin e lumit duket se po...

FOTO/’Xhaçka pas kthimit nga Kakavija, ”pikëllohet” për shqiptarët në hotelin me...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçkadoli para kamerave dhe kur u pyet për situatën në Kakavijë dhe Kapshtice ajo tregoi se ishte e pikelluar. Mesa duket...

“Rama mburret me rrugën e filluar nga qeveria Berisha”, Ish-kryeministri zbulon...

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, inspektuan se fundmi punimet në kantierin e ndërtimit të aksit Delvinë-Kardhiq, nje rruge...

Aktorët e ndarjes së Kosovës, Berisha reagon pas artikullit të medias...

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pas publikimit të një shkrimi nga një gazetë serbe me listën e 9 personave që njihen si aktorët e projektit...

“Dritan Lelin e pret fati i Gjikës”, këshillat që i jep...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar sot kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Lelin, se atë e pret i njëjti fat si i parardhësit të tij, Shpëtim...

Shqipëria e 6-ta në Europë për infektimet nga COVID-19, Berisha tregon...

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka nxjerre listen nga universiteti "John Hopkins”, ku tregohet  infeksioni për 100 000 banorë.  Sipas tabeles, në Shqipëri infeksioni ne keto...