Tag: berisha

Berisha: Kjo eshte transparenca, vetem shqiptaret nuk dine sa teste ka

KJO ESHTE TRANSPARENCA! Nga Sali Berisha Ministri i shendetesise te Kosoves, 7 dite me pare njoftoi publikun se kishin 1000 teste por kishin porositur edhe 7000 te...

Kush janë “dy Luigjët”?/Berisha denoncon ambasadorin e BE në Tiranë: Hoqi...

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një veprim të ambasadorit të Bashkimit Evropian në vendin tone, Luigi Soreca. Sipas Berishës, Soreca, “ka fshirë nga...

Detaje mbi viktimën e dytë, Berisha: I domosdoshëm testi për të...

Fatkeqësisht sot u shënua viktima e dytë nga koronavirusi. Një 66-vjeçar nga Lushnja nuk mundi te mbijetonte dot, kjo pasi u rëndua dhe më...

BREAKING NEWS/Denoncimi i dytë nga personeli mjekësor: Urgjenca e QSUT do...

Eshte i dyti denoncim qe ish-kryeministri Sali Berisha ka marre brenda pak ditesh, lidhur me urgjencen e QSUT. Sipas mesazhit, Urgjenca e QSUT qe pret...

Berisha ripërsërit shqetësimin: Stop praktikës së kufizimit absurd të testit të...

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se fundmi se raportet shumë serioze dëshmojnë se kufizimi ekstrem i testit të koronavirusit për shoshitje epidimiologjike të të dyshuarve...

Berisha i ashpër me qeverinë: Kufizimi i testit për Covid-19, akt...

Ish-kryeministri  Sali Berisha vazhdon te jete i te njejtit mendim, se perballimi ndaj koronavirusit nuk po behet si duhet nga ana e qeverise. Sipas tij,...

Socialistët fokusohen te Berisha dhe jo koronavirusi: Mbërrijnë në SPAK dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha është kallëzuar sot penalisht nga grupi parlamentar i PS, pasi akuzohet për përhapje të informacioneve të rreme në një kohë kur...

Denoncimi: ‘Njëri nga pacientët me koronavirus ishte në ceremoni mortore në...

Qytetarët janë sensibilizuar tashmë për rrezikun që paraqet koronavirusi për shëndetin e tyre dhe në mënyra të ndryshme përpiqen të informojnë. Pas konstatimit të të...

DOKUMENTI/Edi Rama humb gjyqin me Sali Berishën, a do të dorëhiqet...

Kryeministri Edi Rama, ka humbur një prej gjyqeve ku ka paditur ish kryeministrin Sali Berisha. Gjykata ka vendosur rrëzimin e padisë dhe kundërpadisë dhe...

Berisha publikon foton, çfarë po ndodh tek spitali Infektiv?

Ndonëse në Shqiperi, burimet nga ministria e Shëndetësise kane konfirmuar zero raste me koronavirus, ka patur dyshime dhe denoncime nga qytetaret se rastet e...